| Nemoo a întrebat:

Dau cont de samp pe : Egaming, level 12 112k bani Factiune : La Cosa Nostra pentru un cont de level 10 B-zone cine este interesat sa imi lase idu lui prin PM

PS: Fara comenturi aiurite si alte prostii, scuzati de categorie.

Dau funda + vot, multumesc!

3 răspunsuri:
| HaoseBrap a răspuns:

Am eu un cont premium de lvl 38 pe B-Zone. Nu prea are bani in el ( 1kk cred ) => 20 euro ( am o vechime de 3 ani in comunitate, daca esti activ ai sanse la leader )

| Nemoo explică (pentru HaoseBrap):

Frumos dar din pacate am doar contul meu sa il dau la schimb si nimic altceva happy

| AdmiNuL a răspuns (pentru Nemoo):

Alex19_m@yahoo.com.