| 323vlad323 a întrebat:

Dau cont metin2ro, cal armat, nivel 35, aura m1, iures 35, numai bun de farmat.

Server -Hydra
Arma - Furca de lupta +9,
-sansa blocare 2%, sansa incetinire 4%
-anti razboinici +2, patrundere +2
Armura : Tigru +9
Scut - Scut de lupta +6
Cif :Coif de fier +6
Cercei : Abanosi +5
Colier - Colier d abans, 3 bonusuri, dintre care unul 20% regenerare pv

Mai pun inca 2 conturi! Unul de war 42, aura m2, si o carte
vartej m2, inca o carte, incizie 1pct, izbitura 1 pct, ures 5 pc

Unul de ninja, nivel 40, m5 pumnal rulant, inca o carte pana la M6, ambuscada M3

Ultimele doua cnturi sunt GOALE.

_________________________________________________

Toate acestea le dau pe un cont steam cu cs 1.6 original. Sa fie nebanat playzeek. Lasati aici id daca sunteti interesati.Rog seriozitate ~~~

1 răspuns:
| Arthur7464 a răspuns:

Iti dau eu contul meu steam cu cs 1.6 original pe conturile metin id meu: alex.cool6431