| DaNNy_6777 a întrebat:

Dau cont pe candylongju ( www.candylongju.net) Level 102. Nume: DrkNero; Rasa : Sura Arme Magice; All skills P; Partea de iteme : Santa+9 Pietre+8 PVP; Epica+8 Pietre+8; Otravita+9 paguba 47 Pietre+8 PVM; In rest; Coif 41+9; Bratara 54+9; Colier 54+9; Cercei 54+9; Papuci 47 +9; Full seturi : Sabie; 2 Maini; Pumnal; Sageti; Evantai; Clopot :)... Dau pe alt cont de preferat pe : Metin2Tim; Empiremt2; Mondialmt2; Metin2ro; Finalongju2.

Va multumesc!;;;) Ne putem auzi si pe mess : h1p_danny_h0p@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Dennys_5149 a răspuns:

Iti dau eu cont pe mondial ultrafun lvl 128 vrei?

| DaNNy_6777 explică:

Up!