| andutuprimus a întrebat:

Dau funda! Am nevoi de un hack de DarkOrbit de uridium, unde pot gasi, dar fara sa dau bani, sa trimit SMS-uri sau survey-suri(sau ceva de genul).
In caz ca nu merge, imi puteti explica cum sa folosesc cheat engine pentru a primi uridium?

Ms mult.

1 răspuns:
| eXceS a răspuns:

Din cate stiu la darkorbit nu exista hack de uridium, sunt niste buturi adica il portnesti selectezi ce sa faca si botul omora el npc sau culege cutiute bonus depinde ce-l pui tu sa faca