| LeEu a întrebat:

Dau funda! Ce jocuri pentru PC imi recomandati? Inafara de: Assassin's Creeed(toate seriile) Fifa PES Sims DEUS EX HUMAN Saints Row Just Cause TDU Call of Duty F.E.A.R DOOM 4 Mersii!

3 răspunsuri:
| efervescent99 a răspuns:

Cities Xl 2012, Cosmic Destruction,Mis Edventures,WoW,Ultimate Crysis, Path of Jedi, Quiz-Romania merita mult sa incerci!

| LauncherS a răspuns:

Alte jocuri...incearca astea. Gtas San Andreeas,Vice City,Gta winter,Romania,Counter strike,Need for speed hot pursuit, Ford Racing, John dere si mai sunt...

| mexicannu a răspuns:

Borderlands,e foarte bun,Prey, Prototype, The Darkness 2, Devil May cry happy