| xStefanXxX a întrebat:

Dau funda cine imi spune un server bun de metin privat. Poate sa fie in romana sau engleza sa cresti destul de bine si sa nu fie codati.Astept raspunsuri(in afara de metin2 tdl sau metin2 tim).

6 răspunsuri:
| SashaB a răspuns:

Intra aici ie cel mai tare servar http://metin2original.weebly.com/ te astept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Metin2Run.ro e lvl maxim 127 da momentan sunt iteme clasice(posedata, sirius)

| CoZoMy a răspuns:

Metin2x
Metin2Lunaris
SkyMetin2
IceBoyMetin2
HammerMetin2
Metin2Celestial
RoyalStarsMetin2
MondialMetin2
Metin2Impact
EmpireMetin2
Metin2Dinamik
Metin2Adventure

| fotbalmessi a răspuns:

Metin24yours
http://www.4yoursmt2.ro/
Dai pe prima casuta
Fa-ti cont (nu vei primi link prin e-mail pentru ca n-ai nevoie sa-l activezi, se activeaza singur :)) )
Il downloadezi
dai pe Start
alegi PVP
te loghezi iti faci caracter si... distreazate!
cresti imediat
vezi ca n-o sa ai nici arma e cineva langa pod care vinde arme la 0 yang de acolo sa iei
din o mapa de caini faci 2kk sau mai mult
sper ca te-am ajutat

| tuluceanualin a răspuns:

Incearca metin2 european dau itm site si seturi bune cautal pe ALinutzu

| theseba98 a răspuns:

Super Metin2 Pvm-Pvp
Rate:1000% Toate
Staful prietenos raspunde la intrebari, probleme etc.
Eventuri zilnice 2 PVM-uri, 1 OX la 20:00 precum si HIDE, Ghicitori si Pescuit.
Pe acest metinu nu exista 6/7 si modati.
Daca vrei un metin pe care sa fi regele acesta este:D
Va astept cu mic cu mare!
Un mic tutorial de iteme:http:
//www.metin2enygme.com/index.php?page=Thread&threadID=25