| Go4Win a întrebat:

Dau FUNDA! Cum pot sterge rapid prietenii de pe Facebook,nu sa stau sa intru pe profilul fiecăruia si sa dau unfriend rolling on the floor, gen sa selectez mai multi si sa-i sterg deodata...am de sters cam 150 rolling on the floor, vreau sa ii păstrez doar pe cei pe care ii cunosc. Daca e nevoie instalez si aplicatii..am si telefon si PC.

1 răspuns:
| StevenMetalhead a răspuns:

Păi eu de exemplu intru pe profilul meu/friends și acolo îmi arată toată liste de prieteni, iar în dreapta fiecăruia îmi arată bifa și scrie friends, trebuie doar să selectez „unfriend" și atâta tot. Adică nu e numaidecât să intru la profilul fiecăruia, baftă!