| NICKSOOO a întrebat:

Cunoasteti o metoda prin care pot sterge mai multi prieteni deodata de la facebook? De exemplu se pot selecta prietenii care vreau sa-i sterg? Cate unul stiu sa-i sterg; dar mai multi deodata, nu... Va rog, daca stiti ajutati-ma; am de sters vreo 400 de prieteni si mi-e greu cate unul...

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Nu cred ca merge sa bifezi sau asa.Cel mai simplu cred ca este optiune:dreapta sus, contul meu, editare prieteni si stergi pe x...