| LeEu a întrebat:

Dau funda! Este o misiune in Assassin's Creed Revelations numita Hook and Run. Ce trebuie sa fac? Am incercat sa fac ce mi-a zis dar n-am putut.

3 răspunsuri:
| DragosHuuuu a răspuns:

happy am avut problema asta dar am remediato trebuie sa tii apasat pe sprint si pe shift in acelasi timp dar ia-ti o distanta anumita

| sandi123s a răspuns:

Am avut si eu probleme la misiunea asta... odata ce jucatorul sare nu mai tine click sau vreun buton apasat...il va trage pe inamic singur