| Whispers a întrebat:

Dau FUNDA:X! Caut scripter pentru sa:mp 03.c.Am server de samp hostat cu toate alea alea. am playeri. am forum. dar nu am Gm mha poate ajuta cineva macar sa ma invete sa fac eu un sau sa editez unu VA ROG!

3 răspunsuri:
| Whispers explică:

Frate nu am zis sa imi dai un server si eu am server si imi trebuie Gm daca imi poti da Gm ma bucur daca nu NU deci happy.

| Whispers explică:

Frate nu am zis sa imi dai un Server. am e server dar imi tebuie GameMOD! Cine are FUNDA MARE MAREhee hee!

| SkiLL3D a răspuns:

Cauta pe Google, sau pe un forum gasesti tu, apropo intra pe Gta.freakz.ro sa vezi e godfather+roleplay joc de 1 an pe el e ff jale trebuie rabdare pentru a te baga in factiuni dai teste la politie faci cerere pe forum in ganguri dai teste deagle cu liderul, totul este organizat! Intrati sa vedeti!