| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

DAU ITEME PE METIN2 FUN DE SAMAN (BARONEASA +9bonusata happy, otel+9 ful p+6. cer si pamânt +9 bonusat ) pe iteme pe Metin2Ro tot de saman ( baroneasa +9 atât) Sunt pe Leonis Regatul Jinno happy

1 răspuns:
| Tzz_Andrey_1996 a răspuns:

Best Gaming: RPG Server (v2.1.8 - /update)
Address: rpg.b-gaming.ro:7777
Mode: BG:RPG v2.1.8
La 25 - 50 ore fara afk primiti o masina gratis de la dealer moca.
La 10 playeri adusi cu dovezi si 50 de ore fara afk primiti agent.
Servarul este RPG playeri sunt destui de multi un staf acceptabil nu foarte bun cum zic alte servare si de fapt sunt praf! daca vrei sa incerci vino la noi si te convingi!