| boyz a întrebat:

De ce am 20 de fps cand procesorul si placa video sunt utilizate maxim 60 la suta si au sub 70 de grade?
Am un amd a4 x640 4 cores si un gt 630 rami 8 gb si 6 utilizati in timp ce ma joc, ce pot face sa se consume macar 95 la suta din puterea procesorului si a placii video pentru a avea o performanta mai buna?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce joc?

| boyz explică (pentru Wr3nch):

My summer car, mon bazou jocuri usoare desi pc ul nu este foarte performant in gta 5 am 50 fps continu si este un joc care are grafici mai bune