| George2000_6958 a întrebat:

Dc nu imi merg texture packurile de pe minecraft? Ce texture packuri aveti? Cum le instalez, cum le folosesc? Funda + vot pentru raspunsul care ma ajutat!

Răspuns Câştigător
| VirtualKnight a răspuns:

Ma bucur sa mai vad un interesat de Minecraft ca si mine,dar nici eu nu stiu sa instalez textura pack scuzr sad sa dai uptade la minecraft a aparut sticla din care poti bea sau face potiuni,ochi de paianjen, ciuperci din nether, sticla subtire si o creatura neagra cu mov inalta care tine un cub de pamant in mana si iti da o perla cand o ataci. happy si multe altele happy.