| NoNameMike a întrebat:

De cand mi-am reinstalat windows-ul nu p[ot sa mai instalez nimic.Mi se instaleaza putin apoi arata o eroare ca asta:
http://imageshack.us/photo/my-images/849/eroarejpg.png/

1 răspuns:
| Scherimuvi a răspuns:

Ai incercat sa dai Ignore sau iti lipseste un document windows din sistem reinstaleaza windows-ul dar sa fie altul nu-i din cauza calculatorului cred ca sidiul este putin zgariat si sa pierdut cateva informatii sau documente de pe el Nu trebuie sa faci nimic infara sa reinstalezi altul