| soricori a întrebat:

De ce alti spun ca foopets e pe gratis, daca mie imi cere sa platesc pe o luna cu card visa sau mastercard etc. si am vazut k is milioane de oameni care au cont dar in acelasi timp ma intreb, sunt asa multi bogatani? daca stiti cumva alt site sa im inregistrez pe foopets de exemplu pe forum daca are va rog sa imi dati, funda imi doresc foarte mult cont

1 răspuns:
| TheLegion a răspuns:

Am pus si eu o intrebare de genul asta si nu prea exista alte site-uri ca astea sau vreun mod gratuitsad. Scuze. Peace peace sign