| claudiua a întrebat:

De ce atunci cand vrau sa intru pe Farmerama (de pe Hi5) imi apare fereastra negra si nu se intampla nimic?

Răspuns Câştigător
| zBub a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.Trebuie sa iesi apoi sa intrii din nou.pup

3 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Reinstaleaza-ti flash player sau intra pe mozzila sau ceva.,.
totusi intreaba-ti prietenii care mai joaca farmerama sa nu fie de la site ceva...

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Are defectu stricat
nu stii tu sa intri in joc ca n-are cum da nu mearga

| astancu12 a răspuns:

Pentru ca calculatorul tau are un avririus puternic de 100, 000 mb te rog sa-i intrebi pe parintii tai
atat am avut sa-ti spun