| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand filmez un joc cu zd soft screen recorder si in timpul filmarii jocul se misca lent. ce trebuie sa fac ca sa nu se mai miste lent.

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Pai daca descarcati tot felul de programe de 2 bani normal ca va merge greu. Ia incearca bandicam vezi ce bine o sa-ti mearga. Desigur trebuie sa ai si un PC cat de cat decent. Bafta

1 răspuns:
| Alex5620 a răspuns:

Acest gen de programe consuma mult, cauta pe net un program care sa-ti deschida dooooar acel joc, adica jocul respectiv si programul.