| anaconda26 a întrebat:

De ce cand intru in metin2 hammer mi se restarteaza computerul fac orice daca ma ajutati va rog fac ce imi ziceti dar numai sa mearga

Răspuns Câştigător
| BarBateLuL a răspuns:

Da-mi man funda odata. Ca ti-am zis ce trebuia sa stii. Daca tot se restarteaza sa stii ca e din cauza pc-ului. Ai fps-ul prea mic sau nu ai unitatea buna.

8 răspunsuri:
| BarBateLuL a răspuns:

Intra direct pe el nu mai intra si pe altele. cand il aprinzi intri direct pe metin.

| anaconda26 explică (pentru BarBateLuL):

Cum adica? sa numai am nimic aprins cand intru in metin?

| BarBateLuL a răspuns:

Cand aprinzi PC-ul, conectezi netul, si apoi intri direct in metin. si sa nu mai ai deschisa nici o fereastra. decat metinul. Esti din slatina?

| anaconda26 explică (pentru BarBateLuL):

Ce e aia slatina?

| BarBateLuL a răspuns (pentru anaconda26):

Oras. Lasa. Da-mi funda plz.

| anaconda26 explică (pentru BarBateLuL):

Iti dau doar daca dc imi
se restarteaza

| BarBateLuL a răspuns (pentru anaconda26):

Man
dai restart, apoi conectezi netul si intri direct in metin. nu mai deschizi nici o fereastra. Da-mi funda.

| BarBateLuL a răspuns (pentru anaconda26):

Da-mi man funda odata. Ca ti-am zis ce trebuia sa stii. Daca tot se restarteaza sa stii ca e din cauza pc-ului. Ai fps-ul prea mic sau nu ai unitatea buna.

| Hammermetin2 a răspuns:

Man daca imi dai si mie panglica iti zic ca si mie mi-a facut asa eu stiu cum