| loggstar5 a întrebat:

De ce când intru pe counter Strike global ofensive am 150-200 de fpsuri in lobby și dacă mai stau 2 minute îmi scad la 100-120 după la 80-100 in lobby și când schimb rezoluția la cs go imi mărește iar la 150-200 și după iar scade?
Înainte să mi-l reinstalez îmi mergea perfect, de la ce ar putea fi?

A da intampin aceasta problema de 4 zile.
Pot fi contactat pe discord leffex#3270 pentru mai multe detalii.
Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

O nelămurire: tu simți (la ochi) diferența intre 200 și 100 fps?