| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand intru pe un cheat pentru cs 1.6 si apoi intru pe el imi apare eroarea:
Runtime Error! Abnormal Program Termination! sau ceva de genu
Poate sa fie de la client?

4 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Este posibil ca cs'ul sa aiba anti cheat si sa se inchida singur pe el sau sa inchida hackul incearca asta http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090903000711AAn2fIn sper sa iti fie de ajutor.

| EuPentruToti a răspuns:

Acel lucru l-am mai incercat atunci cand imi aparea cand incarcam harta.Registry e curat, dar multumesc oricum.Alte idei?

| EuPentruToti a răspuns:

Haideti ma raspundeti, sau nu stiti?straight face Dau Funda big grin

| bugasebi a răspuns:

Solutie? Nu mai folosi hack-ul.happy