| bogdan324 a întrebat:

De ce crossfire europe nu mi se deschide? l-am instalat cu tot cu xfire si raptr si nu imi merge, cine imi zice cum sa il fac sa mearga are funda!(am pc care indeplineste cerintele jocului)

Răspuns Câştigător
| Edi222_5058 a răspuns:

Dai click dreapta pe el dai la properties la compatibily si dai acolo bifezi aia turn off advence text service for this problem
apoi astepti la auto patch si merge.
Funda?

3 răspunsuri:
| spectra3000 a răspuns (pentru Edi222_5058):

Ai un id de mess sa pot sa vb cu tine?
daca da damil plzz

| spectra3000 a răspuns:

Edi bagami id-ul sunt mihai_r0@@@am nev de ajutor pentru cross

| laurrapidfan90d a răspuns (pentru Edi222_5058):

Laur19991,plz da add la skype, eu am instalat crossfire-ul si cand il deschid mi se incarca X-trap-ul si nu se intampla nimic...plz HELP