| Barta_Alex_1997 a întrebat:

Am laptop, 8gb rami, nVIDIA 610m. mi-am instalat jocul just cause 2. ar trebui sa-mi mearga perfect, implinesc cerintele jocului. cand dau pe launch nu se deschide nimic de ce? as putea face ceva?

2 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Mai verifica o data specificatiile. Alternativ, poti deschide task manager-ul si fii atent daca se deschide executabilul (daca apare in lista programelor care ruleaza) cand il lansezi. Vezi ce programe sau procese ruleaza in fundal si incearca sa le elimini pe cale care nu sunt necesare atunci.

| Șișu_Florentin_1999 a răspuns:

Am verificat cerintele jocului...stii ce e? posibil sa ai windows xp. ceea ce nu e suportat de acest joc. daca ai windows 7 asta e. nu mai joci, poti sa iti iei adio happy