| Alyn_2724 a întrebat:

De ce, deficare data cand intru in Counter Strike, orice versiune ar fi 1.6 sau bestial sau lant final, nu ma pot conecta la nici un server, lasatimesaje va rog

1 răspuns:
| Crizty a răspuns:

Sal,am patit-o si eu nu stiu de cate ori faza, nu te poti conecta pentru ca ai folosit cod sau coduri si ai luat destroy pe un sv anume daca ma intelegi..si acest destroy iti sterge niste fisiere din cs si nu te mai lasa sa te conectezi la orice sv de cs. daca ai win xp intra in program files si cauta toate folderele cs1.6 sau ce cs ai folosit si dale delet si daca ai win7 la fel faci.de aia intelegi.ok bafta.