| Petrica_Oliver_1996 a întrebat:

De ce imi apare când pornesc windows fatal Error C0000034 applying UPDATE Operation 160 of 77146 (_00000...)?
VA ROG, AJUTAȚI-MA PC-UL ESTE TOT CE AM MAI SCUMP PE LUME!

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Daca crezi ca nu te descurci sa faci ce a zis @bogdan324 atunci ai 2 variante:
1. Intri in safe mode si iti copiezi doar ce iti trebuie si instalezi un windows 10 curat.
2. Scoti hard-ul si te duci la un prieten cu el si copiezi doar fisierele care iti trebuie, dupa care instalezi un windows 10 curat.

Chiar daca eroarea aia e usor de fixat.

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Dupa cum spune si numele erorii, a aparut o problema in aplicarea unui update, incearca sa urmezi metoda nr 3 din acest ghid
http://consultancomputeraplus.blogspot.com/......34-on.html
Mi se pare cea mai simpla.