| Constantin_Emil_1976 a întrebat:

De ce imi merge cu lag assasin s creed 3

1 răspuns:
| luc4m4rio a răspuns:

Pe ce setari joci? Daca te-ai dat pe maximum si ai un PC mai slab nu iti va merge pe maxim.Da grficiile pe optiuni mai mici gen medium-low si sa-mi spui daca iti merge mai bine.Intra pe acest site sicauta jocul care vrei sa stii daca il poti rula, bagi specificatiile PC-ului tau sa vei vedea pe ce optiuni iti va merge jocu. http://www.game-debate.com/

Daca schimbarea graficii de la mai mare la mic nu te ajuta da-mi specificatiile PC-ului tau. Funda?