| AvalohAlyn a întrebat:

De ce în GTA Vice City merge sa faci trasee cu autobuzul și să fii șofer de bus și în GTA San Andreas, GTA IV și GTA v nu merge? Parcă jocul vrea sa fie cat mai realist.Pe GTA multiplayer am înțeles că merge sa fii șofer de bus dar cum dau sa joc GTA online?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca majoritatea playerilor vor sa faca misiuni si/sau alte activitati, iar sa fii soferi de autobuz e considerat cam monoton. Nu este nici pe GTA Online, doar daca instalezi moduri pentru V.