| DanielGuitar a întrebat:

De ce in jocul fusion fall dupa cateva minute se face ecranul negru?

Răspuns Câştigător
| Alexddu99 a răspuns:

A pai sa fiu sincer cred ca este o problema cu pluginul tau, adica cu modul de joc online pentru toate jocurile 2D.

7 răspunsuri:
| Alexddu99 a răspuns:

Sa fiu sincer eu nu am patit.In ce sens ecranul negru?

| Alexddu99 a răspuns:

Sa fiu sincer eu nu am patit... In ce sens negru?

| Alexddu99 a răspuns:

Aha, da ce windows ai? ca merge mai bone la Windos 7 Ultimate

| Alexddu99 a răspuns:

Aaaa, pai da inainte iti mergea cum trebuie?

| DanielGuitar explică:

Pai nu stiu sigur cum sa iti explic... eu m-am referit ca dupa ce joc cateva minute ecranul (monitorul calculatorului) se face de culoarea negru. dar am uitat sa spun ca dupa ce se face monitorul negru inca se aud sunetele jocului. te rog frumos ajuta-ma! e jocul meu preferat!

| DanielGuitar explică:

Eu am windows XP

| DanielGuitar explică:

Inainte da, dar acum nu...dar uneori pot sa joc fara ecran negru...dar se intampla foarte des sa se faca ecranul negru.