| OverTheSun a întrebat:

De ce la Lady Popular cand vreau sa provoc domnisoara surorii mele, imi spune ca domnisoarele nu se pot infrunta pe aceeasi adresa de IP? ce vrea sa innsemne? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| deea_7030 a răspuns:

Nu poti deoarece trebuie sa fiti la calculatoare diferite.cum ar fi tu sa te duci la o prietena intri pe lady popular apoi in contul tau si o provoci pe sora ta

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Inseamna ca persoanele care joaca de pe acelasi calculator nu se pot bate intre ele, pentru a limita posibilitatea unora de a face abuzuri (adica cineva mai destept si-ar face n-spe conturi si apoi cu ala 'mai tare' le-ar bate pe alea mai slabe, ca sa obtina un scor mai mare). Dar asta nu-l opreste pe unu' sa joace de pe mai multe adrese IP si sa faca exact acest lucru. thinking