| HateHelloKitty a întrebat:

De ce mi se inchide monitorul? Nu are un interval de timp, dar se inchide vreo cateva secunde apoi se aprinde din nou. Am windows 7 ultimate. Vreau solutii. PS: E EXASPERANT!

1 răspuns:
| panther2007 a răspuns:

Aici pot exista doua probleme:
1 Fie placa ta video are o problema si ea iti face acest lucru
2 Fie vreun chipset al monitorului are probleme
Daca nu vad aceasta eroare nu ma pot pronunta. Eu sunt din Bucuresti, iar de doresti ajutor nu iti pot oferi de cat ajutor la domiciliu ca sa vad si eu problema cu ochii mei, sa vad ce si cum pentru ca in problema ta pot fii mai multi factorii