| Denisa233 a întrebat:

Hei! Am un Alcatel OT-991 si in ultimul timp la un anumit interval de timp atunci cand e blocat se aprinde de 5 ori timp de cateva secunde! stiti care ar putea fi motivul sau daca e ceva normal?

Răspuns Câştigător
| MCatalina a răspuns:

Da, are virusi incerca sa iti instalezi AntiVirus p.s. La mine tot asa s-a intimplat.

5 răspunsuri:
| Denisa233 explică:

La cine ai fost sa ti-l instaleze? telefonul meu are deja antivirus si imi spune ca e protejat.crying

| MCatalina a răspuns (pentru Denisa233):

Eu nu am fost sa mi-l instaleze, dupa ce am pus antivirus nu se mai aprindea.

| Denisa233 explică (pentru MCatalina):

Cat te-a costat?

| MCatalina a răspuns (pentru Denisa233):

Nu m-a costat, eu am descarcat antivirusul de pe internet si l-am pus pe telefon, si am curatat telefonul de virusi, si nu se mai aprindea, cretca la tine e alta problema.Imi pare rau nu te pot ajuta sad