| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Am si eu o intrebare. Acum o luna mi-am cumparat un calculator nou si am avut windows 7 instalat de acolo. Acum, timp de cateva secunde, monitorul se stinge si se aprinde singur. Asta se intampla la cam 5 minute. Aveti vreo idee ce se intampla? Sau ce as putea sa fac? Va multumesc

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe my computer\proprietati si vezi jos de tot daca windowsul e activat sau doar e trial. Daca cele 30 de zile de la instalare au trecut si nu e activat posibil de aceea face asa.

| grimreaper_9745 a răspuns:

Celo mai bine e sa-l duci la garantie (daca ai)
Succes

| kiss a răspuns:

Vezi poate nu-i conectat bine monitorul la curent sau la pc happy alta idee n-am big grin

| Dyana_8828 a răspuns:

Buna! pai si eu tot windos 7 am avut si mie tot asa mi-a facut! si l-am oprit l-am dus la reparat si mia sp ca no nu e prea bun ...deci oprestel si dul repede la reparat pana nu se strica!