| iulu a întrebat:

De ce nu imi mai merge metin2 united? am windows7 ultimate si cand se incarca patch imi zice Metin2United.exe nu mai functioneaza, windows cauta o solutie la problema sinu stiu ce sa fac am incercat si cu depanare compatibilitate si tot nu merge plz help

1 răspuns:
| Alexandru_Ionut_1996 a răspuns:

Degeaba dai ca windows-ul sa caute probleme pentru ca nu va găsi! Încearca sa dai click dreapta pe iconiţa si apoi Run as administrator poate merge aşa!winking
Baftă!