| P1c1ul1c4 a întrebat:

De ce nu imi merg toate mapele pe CS? Imi merg doar cate gen : inferno, nuke, dr_forest. cam atat. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| n11cu a răspuns:

Fa cum ti-am spus eu, inlocuieste mapa respectiva, cu una noua, adica downloadeaza mapa de pe net si inlocuieste-o in cstrike/maps

3 răspunsuri:
| n11cu a răspuns:

Detaliaza, cum adica nu iti merg? Iti da eroare sau ce? Nu le downloadeaza? Explica. De obicei, trebuie sa re-downloadezi mapa respectiva de pe net, asta daca iti da eroare la intrarea pe serve.

| P1c1ul1c4 explică (pentru n11cu):

Cand ma conectez pe un server pe care se joaca mapa [de ex] d2, imi da eroare si ma scoate din cs.

| P1c1ul1c4 explică:

Daca ma conectez la un sv pe care se joaca o mapa [de exemplu dust2] mi s-e inchide cs si imi da eroare.

| n11cu a răspuns (pentru P1c1ul1c4):

Fa cum ti-am spus eu, inlocuieste mapa respectiva, cu una noua, adica downloadeaza mapa de pe net si inlocuieste-o in cstrike/maps