| Nuimicitinumele a întrebat:

Funda. Ce versiune de minecraft trebuie sa am ca sa pot creea NUKE BOMB? Eu am minecraft 1.1 din cate stiu eu. Dati-mi va rog un site de unde pot sa downloadez un mod sau alt minecraft ca vreau sa creez nuke bomb ca pe asta am incercat sa fac nuke bomb da nu a mers si da am pus alea cum trebuie. Deci dati-mi un site de unde pot downloada minecraft in care sa pot creea nuke bomb sau un mod pentru minecraft in care sa pot construi nuke bomb dar va rog si un tutorial cu modul adica cum sa il folosesc ca nu am habar. Funda

Răspuns Câştigător
| TAIREX a răspuns:

Atata iti spun uitate aici:http://www.youtube.com/watch?v=NEzisF4KVp4
Eu sunt unul dintre aia care baga moduri la greu dar le bag doar pe cele bune de exemplu trains mod,zippline, radio mod, etc. Apropo, ai minecraftu-l cumparat? funda?

5 răspunsuri:
| Nuimicitinumele explică:

Trebuie sa cumpar jocul? Eu am windows xp si merge. Ca sa joc cu moduri trebuie sa il cumpar?

| TAIREX a răspuns:

Omule uitate aici:http://www.youtube.com/watch?v=NEzisF4KVp4 Eu sunt unu din ala care baga multe moduri... APROPO... AI MINECRAFTUL cumparat? funda?

| TAIREX a răspuns:

Atata iti spun uitate aici:http://www.youtube.com/watch?v=NEzisF4KVp4
Eu sunt unu din ala care baga multe moduri pe minecraft dar ele sa fie bune si faine. Apropo, ai minecraftu cumparat? funda?

| Mihaitzaversace a răspuns:

Care ma poate ajuta si pe mine cu niste moduri va rog puppy dog eyes uitati id-ul meu: Mihaitzaversace@yahoo.com va rog puppy dog eyes

| Sala_Tibi_1975 a răspuns:

Ia-ti mai bine versiunea 1.4.6 ca are si petarde (artificii)