| cristy67 a întrebat:

De ce nu pot accesa anumite site-uri sau instala anumite programe fara un antivirus si cu firewall-u dezactivat?
funda

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Pentru ca trebuie sa ai un antivirus si firewallul trebuie sa fie activat, te apara te virusi de pe site si de virusi pe care ii descarci, nu le mai dezactiva altfel risti sa iti strici calculatorul, ai nevoie de permisiune ca sa intri pe un site cu firewallul dezactivat, mai bine activeazal si descarcati un antivirus.