| vladimir23 a întrebat:

De ce nu pot instala programe? abia ce mi-am schimbat windowsul, nici antivirus nu am putut instala?(kaspersky)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca nu l-ai instalat bine.reinstaleaza-l din nou. oricum, trebuie sa dai mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-ti prima data driverele.
Apoi incepe cu instalarea antivirusului, ca nu cumva sa ti se viruseze windowsul la instalarea celorlalte programe(eu am patit).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows ai instalat, windows service pack 2 sau 3, ca poate nu ai versiunea potrivita de xp instalata sau daca ai vista poate ar trebui sa instalezi xp. Dar sunt si de parere cu Clau, cred ca are dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la fel...nici ymsg-rul nu il pot instala:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intri prin SafeMode... daca nici asa nu poti instala nimic ramane doar de reinstalat windows-ul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit-o. ia-ti un kaspersky Virus Removal Tool so scaneaza tot pc-ul eu am gasti vreo 1500 de virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar la mine nu merge sa instalez antivirus, in rest orice alt program merge