| supremxxxoxo a întrebat:

Dati-mi si mie niste programe antivirus gratis, sa fie si cu malware, firewall, daca se poate si tune-up! Funda

Răspuns Câştigător
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

3 in 1 e ca shaorma cu de toate. Iti recomand avast antivirus (free) si ca firewall comodo (altul mai bun nu am auzit). Iti atrag atentioa ca un firewall nu are nicio eficienta daca il instalezi si atat...trebuie sa i spui reguli tcp-in/out udp-in/out..etc..pentru comodo gasesti destule ghiduri.dar in principiu trebuie sa stii sa lucrezi cu firewall altfel o sa te streseze cu tot felul de mesaje, nu iti merge unele aplicatii (ex: torrentul upluadeaza greu)..etc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a vrut sa spuna Avira (nu aviara).

Răspuns utilizator avertizat