| madalinamada0009 a întrebat:

De ceva timp nu mai pot intra pe mess... de ce?
funda

2 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, citeste eroarea, daca iti zice "There was a problem signing you in Yahoo
Your accont has been locked. Please click forgot password to start unlocking process" atunci dai pe forgot password, te loghezi acolo cu ID-ul si parola ta si apoi scrii codul pe care ti-l da. Trebuie sa-ti apara o pagina dupa cu Yahoo Messenger, o inchizi si te loghezi iar la Yahoo, dar nu pe net.
Sper ca am fost de folos, astia cred ca au fost toti pasii, daca tot nu-ti merge da-mi mesaj

| Patr1c1a990 a răspuns:

Poi cred ca nu ai setat ora si data pc-ului.