| Frenkenstein a întrebat:

De curand am achizitionat un joc Test drive unlimited 1 l-am instalat a mers ok dar cand am intrat in el mi s-a innegrit ecranu si dupa mi-a esit din joc nu a dat eroare nimica ce sa fac pls helppppppppppp! Va rog spuneti-mi cum sa il fac sa mearga.

multumesc! ANTICIPAT

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cu siguranta nu ai incercat sa-i pui un crack!

Fara crack nu iti va rula, jocul nefiind original.

Incearca sa scoti un crack si sa il inlocuiesti pe cel actual.

Bafta!

| AlexDaghiu a răspuns:

1.Nu ai luat crack bun, 2.Placa video mica, 3. Test Drive Unlimited este un joc cu probleme deci daca nu e original e normal sa ai probleme ca si eu am patit multe.Astea-s cele 3 variante care nu-ti poate merge test drive.Deci mai incearca!

| Frenkenstein explică:

Am uitat sa spun ceva am pus un alt crack dar o sa incerc si cu altele

| Frenkenstein explică:

Alex mersi pentru raspuns dar am placa video nVIDIA geforce gtx 580 are 1536mb procesor Intel core i7 2.8ghz si ram 4gb dar am windows xp service pack 3