| shadow21 a întrebat:

De curand mi_am bagat pe pc call of duty 5. dar nu l-am bagat in folderul jocuri are ceva? De exemplu intru in my computer si imi arata diferite foldere de exemplu: scoala, program pc etc dar acest joc nu e bagat in niciun folder. are ceva? daca are ceva va rog ajutati-ma sa bag jocul in folderol jocuri. Dau funda. Va implore din suflet ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Nu are nimic, cat timp functioneaza e totul ok.

1 răspuns:
| WhCatalin a răspuns:

Nu ai treaba cu folderul.la istalare probabil avea acea optiune sa il arunci tu intr-un folder, daca nu ai facut asta el si-a gasit locul automat de obicei in loca C se duce.dar daca merge si nu ai erori nu ai treaba doar sa stii folderul cand faci curatenie in el ca sa nu stergi fisiere si altele si sa nu ii bagi in sitemul lui din greseala alte prostii.Bafta! Ceao!