| ksuper31 a întrebat:

Neata TPU!
Astazi mi-am luat Call of Duty Modern Warfare 2 si dupa ce il instalez si intru in el imi zice:
Could not load localization.txt.
Please make sure Modern Warfare 2 is run from the correct folder.
Am downloadat de pe net localization.txt, dar dupa ce l-am bagat in Program files/COD MW2 si intru in joc,imi apare poza cu jocul, dar tot nu imi intra in el.
O seara buna! Funda.

1 răspuns:
| RedDany a răspuns:

Daca l-ai luat de pe net este clar... orice mw trebuie sal cumperi, rar care il gasesti sa mearga. BAFTA