| Andreius141 a întrebat:

De curand mi am cumparat my summer car ca sa imi mai petrec timpul acolo cand ma plictisesc si cand m-am urcat in masina, nu ma lasa sa schimb vitezele, apas si G si B si nimic si ca sa pot merge trebuie sa tin si pe W apasat si pe tastele care imi tin in viteza masina de exemplu in a doua apas 2 si trebuie sa tin si W si 2 si nu doresc cum pot face de a merge cum trebuie? Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Orice joc are setări, intra la opțiuni, la keyboard si schimba pe alta tastă. Cheers!