| eutunoilafilm a întrebat:

De la ce level poti folosi trade hack pe metin 2?

Răspuns Câştigător
| D3FECT3D a răspuns:

Pai de le orice lvl... daca ai trade da-mi si mie puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| eutunoilafilm explică:

Eu am vazut pe net ca ar trebui sa mearga dar nu-mi merge pe nici un cont.Cred ca nu e bun.Si in plus daca ar merge ar fi detectat si mar scoate din joc.Am un trade hack functionabil dar daca intru in joc cu el il detecteaza.Si acum incerc sa gasesc o cale sa nul detecteze.

| Daniel_Stoica_1992 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/28869123/M2Fish_3_0_8_rar/

Fish bot nou by @banjo, merge super momentan este nedetectabil de gameguard.