| Citarna a întrebat:

De pe ce taste se conduce avionul acela din misiunea "Bombs Away!" din GTA Vice City?

2 răspunsuri:
| hiperkevin a răspuns:

Scuza-ma nu stiu asta dar vreau sa te intreb de unde ai descarcat jocu?

| aumih16 a răspuns:

E mai usoara asta! decat aia cu demolition man! stii misiunea aia nu cand trebuie sa detonezi un bloc! cu un mini elicopter! asta e grea! e aia nu e chiar asa rea grea! trebuie sa pui niste bombe cu mini avioane! in trei barci! intai cu primul mini avion ii calci pe aia toti! dupa care pui bomba! la o barca! dupa aia cu a doua barba tot asa! pui o bomba! la a treia barca care este si ultima pui o bomba! si dupa aia! gata! ai finalizat misiunea!