| Deny225 a întrebat:

De unde as putea descarca sims 2? Funda cine imi raspunde repede si sa mearga sa il descarc! Dati si detalii cum sa il instalej va rog!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi dupa instalare din arhiva aia.zip iei crack un fiser.exe si ii dai copi in folderul unde ai instalat jocul

| Deny225 explică:

Am installat tot ce ai zis u dar dupa nu am inteles mai explici o data putin mai clar?

| Deny225 explică:

Nu stiu cum sa downloadez simsu ca am instalea bit torrect si daemon tools s

| Deny225 explică:

Am reutit mersi