| PasaruicaAntonio a întrebat:

De unde pentru lumina ambientala de prin împrejurimile ceasurilor Petru euro truck simulator 2?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Trebuie sa te setezi camera in asa fel incat sa privesti in interiorul camionului, apoi apasa acelasi buton care "aprinde" farurile, acelasi buton apasat odata aprinde si ceasurile in bord
bineinteles fara legatura botoanele reale si fizice de pe o masina
prin butonul de mai sus m-am referit fie la butonul de pe controller fie la o anumita tasta (de pe tastatura)