| CiobanuTudor a întrebat:

De unde pica FMS sau RIB pe metin2? Unde merita sa cresc la lvl 56 mersi!

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

FMS-ul pica de la Specialist Brutal, parca si de la Arcas Brutal in Map 2. RIB-ul pica la Arhani. La level 56 ar fi indica sa intri in V2 daca ai tichete. Toate acestea daca esti pe server oficial, daca esti pe unul privat s-ar putea sa existe exceptii, dar ma indoiesc.

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

La 56 poti creste rapid in DT, depinde pe jocul asta se creste repede conteaza daca ai si iteme pentru lvl respectiv armura, arma etc