| salut_6214 a întrebat:

Unde iti pica medalie de cal metin2

8 răspunsuri:
| Genesis29 a răspuns:

La maimute

| Annelise a răspuns:

In Temnita Maimutelor, din Map2.

| pirij a răspuns:

La maimute ( din map 2 mergi in templul maimutelor)

| IliuTZA_5884 a răspuns:

MAP2, Temnita Maimutelor dar vezi ca nu pica asa de repede, ma rog depinde si de lvl pe la 20-22 mi se pare ca iti da repede.Stiu ca facusem vreo 20 de medalii! BAFTA

| KentGG a răspuns:

Maimute lv 20-24 mia picat in 10 ore 100 de medali aruncam prin oras cu ele rolling on the floor

| V99 a răspuns:

Depinde de nivel daca ai intre 1-34 te duci in map2, daca ai 35 -44 te duci in desert pe langa v2, daca ai 45-50 te duci in centrul desertului! sper sa iti fi fost de ajutor

| PIMP_4421 a răspuns:

Eu am lvl 16 is war pe mental si stau cate 2-3 ore in temnita si ucid... si imi cad 2-3 medalii... e culmea straight face

| Eduard24 a răspuns:

Care imi da si mie o medalie de calsunt pe Apollo