| gandre a întrebat:

De unde pot descarca Pokemon Go?

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Pe telefon il poti descarca de pe aptoide, dar este varianta piratata, ca in Romania, nu a aparut cea originala. Iar aptoide-ul il poti descarca de pe google, nu de pe magazin play. Sper ca te-am ajutat.

| Axys a răspuns:

E o porcarie de aplicate joc ...etc mai bine faci altceva mai important.

| ElaIliesi a răspuns:

Vezi aici spre sfarsitul articolului linkurile de descarcare: http://www.realitatea-augmentata.ro/2016/07/ce-este-pokemon-go.html

| gandre explică:

Am incercat dar nu imi merge