| DooM a întrebat:

De unde pot descarca switchbot 3.0.0.1 pentru Metin2? Dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Bro deci... Padmak a facut cel mai bun switchbot existent. bun deci il descarci de pe site'ul official a lu Padmak respectiv Padmak.de.Sper ca te'am ajutat ^^.

| porthos a răspuns:

Noiembrie 2013 nou pentru metin2 earth

| Jokyo a răspuns:

Daca vrei switch bot bun iti dau eu omule nu mai descarca toate tampeniile de pe net... macar ia-l de pe youtube de la unul cu multe like-uri si multe view-uri... baga-ma la prieteni pe TPU si vb dupa!